• Wpisów: 147
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 22:47
  • Licznik odwiedzin: 17 390 / 2314 dni
 
lavanyaa
 
Ania.: Uśmiałam się - Lalare_fit miała rację. W jednym miała taką rację,że trzeba jej za to polać ! :D
Niestety kto przyspał nie zobaczy instastory w którym zdradza ona całą prawdę o pingerze. Podsumowanie godne Oskara jak nie Nobla ; )  

Tęsknię za czasami pingera gdzie było tyle fajnych dziewczyn, gdzie można było swobodnie się wypowiadać, rozmawiać, wymieniać doświadczeniami, poglądami, gdzie jedna drugiej nie skakała do gardła, nie obrabiała dupy za plecami, gdzie każda odnosiła się do drugiej z szacunkiem, poszanowaniem, zrozumieniem - bez wyśmiewania, ośmieszania, obrażania, kpin,blokowania, wyrzucania ze znajomych, robienia wpisów tylko dla znajomych, wymądrzania się w każdej dziedzinie - można wymieniać bez końca. A wszystko dlatego że ktoś miał inne zdanie :| .

Wtedy człowiek się czuł jak wśród swoich - czasem uciekał tutaj przed swoim życiem w real'u - bo rodzinka z pinga zawsze dała wsparcie.

A teraz? Teraz mamy istny cyrk , istne ZOO - dlatego z tymi Małpiszonami Lalare trafiła w punkt ! >:o


A , jeszcze jedno - bo dopiero teraz odczytałam spama na mailu - a nie będę pisać kolejnego dzisiaj posta bo wykorzystałam chyba swój tygodniowy limit ;)
Cieszę się, że sprawa z Marceliną na nocniku wyjaśniona, dla mnie co się zobaczyło to się już nie odzobaczy ; ) Oskarżajcie mnie o co chcecie, to mi akurat nie przeszkadza - bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził a ludzie szybko potrafią wydać osąd. Nie powywalam Was ze znajomych, nie usunę tych którzy mnie obserwują, nie zrobię postów dla znajomych, nie zrobię postów z kłódką  - bo i po co ; )
Przesyłam Gołąbka pokoju :D :)

indeks.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego