• Wpisów: 147
  • Średnio co: 15 dni
  • Ostatni wpis: 1 rok temu, 22:47
  • Licznik odwiedzin: 17 463 / 2355 dni
 
lavanyaa
 
Wiitajcie : ))

Zmiany, które nastąpiły u mnie od ostatniego wpisu jaki był 80 dni temu :
- NAJważniejsza - zmieniłam miejsce pracy jakoś że nasz punkt zamykają : tak też z Zabrza przenoszę się do Sosnowca ^^ sama nie wiem co gorsze ;P Ale pokładam nadzieję, że chociaż tam da się lepiej zarobić no i godziny pracy są inne i weekendy wolne ! :D Praca w salonie, który znajduje się w centrum handlowym to ciężki kawałek chleba.
- Data ślub to ostatecznie 18.09.2015r. - Sala wybrana, zespół również no i kamerzysta z fotografem też ! :D Teraz zostało mi znalezienie sukni i inne drobnostki ale na to mamy jeszcze czas :)
- za miesiąc będę szczęśliwą ciocią ; ) A w czerwcu kolejny raz będę ciocią - chociaż z tej ciąży nie cieszę się w ogóle. Czas pokaże jak młodzi rodzice sobie poradzą . Póki co 3mam kciuki :)
- wracam do blondu - drugie farbowanie już za mną i póki co mam na głowie taki ala miodowo rudawy kolor :P Ludzie mnie nie poznają i mówią , że młodziej wyglądam :D o to chodziło :D

Postanawiam , że będę pisać w miarę o czymś z sensem więc zacznę o recenzji dezodorantu, którego NIE POLECAM. Mowa o Lady speed stick :

00030680.jpg


*opis producenta*
`Dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 w sprayu to nowoczesne kosmetyki dla aktywnych, młodych kobiet. Zawierają system przedłużonej ochrony, który pod wpływem sygnałów wysyłanych przez ciało, stopniowo uwalnia składniki antyperspiracyjne. Dzięki temu nowe dezodoranty Lady Speed Stick 24/7 skutecznie chronią przed potem i jego zapachem oraz zapewniają uczucie świeżości przez cały dzień.

*Moje odczucia*
` brak skuteczności, nie chroni przed potem - czasem musiałam używać kilka razy dziennie bo miałam wrażenie , jakbym w ogóle go nie użyła. Nie sprawdzi się dla osób aktywnych. Bardzo słabo kryje zapach. Sam kształt opakowania jest bardzo nieporęczny.
Moja ocena - 2/5 . Jeżeli ktoś lubi się często 'psikać' to niech bierze - ale wychodzę z założenia , że takie kosmetyki mają nam starczyć na większość dnia - jak przykładowo dezodoranty DOVE - jak dla mnie niezastąpione ! :)

Przy okazji - dla filmomaniaków - polecam wyciskacza łez:
* Gwiazd naszych wina :pobrane.jpg


Będzie Wam potrzebna masa chusteczek ! :)

I dla osób, które lubią lekkie komedie :
* Udając Gliniarzy :


7613452.6.jpg#_______________________________________________________#

Powracam też do ćwiczeń  :D . Zapisana jestem na siłownię, ale nie będę miała czasu na nią chodzić więc pozostaje mi się wypisać - dlatego też, wracam do ćwiczeń w domu ! :)  Do sylwestra został niecały miesiąc , także trzeba ścisnąć pośladki i wrócić do ulubionych :


Zobaczymy na co dzisiaj mi moje ciało pozwoli >:D.

Tym miłym akcentem kończę mój chaotyczny wpis i lecę zobaczyć powtórkę TOPMODEL : )

3 majcie się ciepło i odpoczywajcie - dzisiaj przecież wolne ! :D :*

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.